Погода Ужгород, Закарпаття 20 °C
Четвер, 20 червня 2019 року
  Останні новини:
   

Закарпатська обласна бібліотека прийматиме гостей з Івано-Франківщини

квітня 19
09:36 2016

У четвер, 21 квітня,  о 17.00 в Закарпатську обласну універсальну наукову бібліотеку ім. Ф. Потушняка завітає письменницький десант із Івано-Франківщини. Вони розкажуть про літературний процес на малій батьківщині та представлять свої книжки. 

Серед гостей:

Євген Баран – літературний критик, літературознавець, есеїст, керівник обласної організації Національної спілки письменників України на Івано-Франківщині. Є автором десятків літературно-критичних книг, упорядник багатьох видань.

Марія Микицей - поетеса, журналістка. Представниця станіславського феномену. За словами Володимира Єшкілєва, вона намагається побудувати в українській літературі знаково-образний комплекс "анти-Забужко" як альтернативну концепцію сучасної жіночої лірики.

Любомир Стринаглюк – поет, літературознавець, журналіст, громадський діяч. Його поезія перекладалася німецькою, польською, хорватською мовами, відзначається герметичною вишуканістю та тяжіє до дискурсу неомодернізму в сучасній українській літературі.

Світлана Бреславська-Кемінь – письменниця, літературознавець, викладач. 

Працювала вчителем на Хустщині. Остання збірка "Переступити поріг" про переживання за чоловіка, що в зоні АТО, про невимушені мрії, про реальність життя без прикрас тощо.

Додаткові зстрічі із письменниками відбудуться :

о 10:00 зі студентами філологічного факультету УжНУ (ауд. 406)

о 14:00 зі студентами Ужгородського коледжу культури і мистецтв.

Євгенія Напуда ,

головний бібліотекар відділу обслуговування

Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка

 

Подібні новиниПопулярні новини

Резонансна ДТП в Ужгороді: прокуратура зареєструвала кримінальне провадження щодо власника Porsche (Відео)

    Резонансна

У справі резонансної ДТП, яка трапилася 15 червня на Слов'янській набережній в Ужгороді, з'явилося ще одне кримінальне провадження. Прокуратура зареєструвала ...