Події

Закарпатці, які переправляли нелегалів до Словаччини, зараз під слідством

   За дорученням прокуратури Закарпатської області, управлінням СБ України в області внесено відомості до ЄРДР та в порядку перейняття, розпочато кримінальне провадження за матеріалами досудового розслідування, яке здійснювалось на території Словацької Республіки стосовно двох закарпатців, які за попередньою змовою сприяли в незаконному переправленні до Словаччини нелегальних мігрантів.
 
  Як встановлено з матеріалів кримінального провадження правоохоронних органів Словацької Республіки, двоє громадян України, за попередньою домовленістю з громадянами Словаччини, Польщі та В'єтнаму сприяли чотирьом в'єтнамцям в нелегальному перетині державного кордону України та подальший їх супровід на території  Словацької Рееспубліки.
 
   Досудове розслідування у кримінальному провадженні розпочатому, за ознаками кримінального правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України (незаконне переправлення осіб через державний кордон України, вчинене за попередньою змовою групою осіб) здійснюватиме слідчий відділ УСБ України в Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області. 
 
 
Відділ організації прийому громадян,
розгляду звернень, запитів та зв'язків з громадськістю
прокуратури Закарпатської області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 9 = 1