Погода Ужгород, Закарпаття 25 °C
Вівторок, 18 червня 2019 року
  Останні новини:
   

В УжНУ відбулася творча зустріч із Шевченківським лауреатом Мирославом Дочинцем

березня 18
20:01 2015

У рамках літературного клубу "Читаємо разом" в УжНУ відбулася творча зустріч із лауреатом Шевченківської премії, закарпатським письменником Мирославом Дочинцем.

Автор розпочав зі своїх роздумів про ситуацію на Сході країни. Він вважає, що війна, яка зараз є на Донбасі - це злам, після якого мають розпочатися якісні зміни, й Україна стане сильною державою, яка зможе захистити та відновити себе, а також згуртує Білорусь, Польщу та Росію.

Говорив пан Мирослав і про себе та свою творчість. Каже, що його книжки - це "конспекти", в яких можна побачити, як змінювалися думки автора впродовж років.
Студентам зустріч із письменником сподобалася. Учасниця літклубу Мар'яна Бойко розповіла, що їй в цьому авторі найбільше подобається неординарність його думок: "Мені було цікаво послухати цю людини. Він - лауреат премії Шевченка, автор, про якого багато говорять в інших областях і навіть закордоном".

"Про Захід"

Подібні новиниПопулярні новини

16-річний хмельничанин зник, коли святкував з друзями випускний на березі озера (Фото)

    16-річний

Десятки працівників поліції та рятувальників були задіяні на пошуки 16-річного мешканця Нетішина, який пішов з друзями святкувати випускний на березі озера та ...